| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU...sad De ce nu primesc email-ul de confirmare de la facebook? Niciodata nu-l primesc sad Si apropo inca o intrebare, cum sterg prieteni de pe facebook? Funda+voturi!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

STERGE CONT DE PE FACEBOOK -
1. Gandeste-te daca vrei sa stergi contul, sau doar sa il dezactivezi.
2. Daca te decizi sa il dezactivezi, toate pozele, comentariile si setarile vor fi salvate si le poti utiliza mai tarziu.
3. Pentru a sterge un cont de Facebook, mai intai este recomandat sa stergi orice fisiere si detalii de pe cont: poze, mesaje, linkuri, filme, muzica etc. Intra aici https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account si da click pe Submit(sterge cont). Stergerea va dura cateva zile, apoi contul tau va disparea din baza de date.
Numai bine !

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

E-mail-ul de confirmare cauta-l si in Spam!
FACEBOOK - Cum stergi un prieten din lista ta de prieteni? Intra pe facebook la Contul meu(dreapta sus) ->click pe Editeaza Prieteni->o sa-ti apara toti prietenii ->si daca te duci cu mouse-ul pe casuta PRIETEN din dreptul fiecarui nume o sa-ti apara in prima linie ->Close Friends ->click OK si l-ai sters! ESTE SINGURA MODALITATE MAI RAPIDA DE STERS PRIETENI DE PE FACEBOOK, Bafta!

| anonim_4396 explică (pentru neluL):

Multumesc neluL happy Dar am verificat in gtoate arhivele...si...nimic sad inca un sfat?

| neluL a răspuns (pentru anonim_4396):

Cumva ai 2 conturi pe facebook? Asta e unul din motive.

| anonim_4396 explică (pentru neluL):

Am multe conturi pe facebook,le-am creeat incercand sa vad daca mi se intampla repetat. daca va trebui sa le sterg,o voi face...dar cum? Si voi pastra doar unul caruia ii voi schimba emailul, in cel pe care il vreau. deci, cum pot sterge definitiv conturile?

| neluL a răspuns (pentru anonim_4396):

STERGE CONT DE PE FACEBOOK -
1. Gandeste-te daca vrei sa stergi contul, sau doar sa il dezactivezi.
2. Daca te decizi sa il dezactivezi, toate pozele, comentariile si setarile vor fi salvate si le poti utiliza mai tarziu.
3. Pentru a sterge un cont de Facebook, mai intai este recomandat sa stergi orice fisiere si detalii de pe cont: poze, mesaje, linkuri, filme, muzica etc. Intra aici https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account si da click pe Submit(sterge cont). Stergerea va dura cateva zile, apoi contul tau va disparea din baza de date.
Numai bine !

| shawol a răspuns:

Intra inca odata pe mailu in care ai facut contul mai trimite odata si dai sus in dreapta acolo scrii facebook si iti apar acolo mai multe emailuri si cauti acolo cel care nu ii verificat:* funda? puppy dog eyes