| katy001_2743 a întrebat:

>~~Am prieteni... dar uneori simt ca nu am deloc...ca sunt singura de ce?

Răspuns Câştigător
| aniriiiiii a răspuns:

Pentru ca probabil atunci cand ai o problema, cand ai nevoie de sprijin moral ei nu sunt, pentru ca se ascund cand ai cea mai mare nevoie de ei.Asta inseamna ca nu sunt prieteni adevarati numai crede in toata lumea doar pentru ca te lauda,pentru ca asta inseamna prieten de fapt, sa il corectezi p cel de langa tine, nu sa-l magulesti tot timpul.Practic ceea ce incerc sa-ti explic este ca acest lucru diferentiaza prietenii adevarati de acei falsi prieteni. Alege`i cu mai multa grija si astfel nu te vei mai simtii singura

2 răspunsuri:
| TeooTeo a răspuns:

Pentru ca acei presupsi prieteni sunt (poate) falsi
ashma e si la mine

| Deeaa_8846 a răspuns:

Intrebarea asta am pus-o eu mai devreme...stiu cum e parca nu mai sunt acei oameni dinainte nu? poate ei nu s-au schimbat pot eu da. poate e din cauza adolescentei.succes in gasit prieteni adevarati pup