| PentaKillsLeagueofLegends1996 a întrebat:

Buna TPU de ceva timp caut pe internet modalitati de a face bani online dar nu am gasit nimic sigur...
Cine imi poate da niste idei cum as putea sa fac bani pe internet stau foarte mult online si poate pot sa fac si un ban cine face pe internet imi poate da si mie niste sfaturi?
Dau funda nu ma astept sa ma inbogatesc peste noapte.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista o groaza de servicii ppc (pay per click) dar mai mult de 4-5$ pe luna nu scoti. Cea mai buna varianta e sa stii programare, web design, seo

| Hexiled a răspuns:

Poti sa te inscri pe vanzari online Prahova(facebook0 si acolo e un tip cu ochelari dai add si intreaba pe el se pricepe

| PentaKillsLeagueofLegends1996 explică:

Salutare tuturor eu sunt Nijimura si va invit sa va uitati la episodul cu numarul 01 din top 5 PentaKills sper sa va placa...

| PentaKillsLeagueofLegends1996 explică:

Va astept la urmatorul video pana atunci daca ai vreo idee privind modificari la canalul meu de YouTube astept pareri in lista de comenturi

O da si sa nu uit pentru cei interesati de melodie