| Rayne a întrebat:

TPU de ceva vreme am inceput sa ma simt mult mai bine decat de obicei. As vrea sa ma schimb, ca si cum as incepe o noua viata. Nu am prea iesit in evidenta de cand ma stiu si as vrea sa schimb asta...

AVETI IDEI PENTRU VREO IMBUNATATIRE AJUTOR!

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Frumos ca vrei sa faci o schimbare!
E bine sa te faci mai remarcata dar trebuie sa ai grija cum si cu ce te faci remarcata! Si stii ca poti sa te faci remarcata si in mod pozitiv si in mod negativ si nu cred ca vorbim despre al doilea caz!
Trebuie sa fii TU, sa iti dai seama ce nu iti place la tine si ce ai vrea sa schimbi si sa faci lucrurile pe care pana acum nu le-ai facut.Bafta! happy

1 răspuns:
| Tyberyu_Toma_1998 a răspuns:

Fi mai colorata mereu atrage atentia ..mai glumeata. coafuri mai complicate ..etc