| AnaAnastasiaaaa a întrebat:

De ceva vreme imi este foarte frica de moarte. nu stiu cum am dobandit aceasta frica dar parca chiar imi doresc sa mor desi stiu ca nu vreau, foarte binelaughing si acum imi este foarte frica sa nu fac ceva si sa mor. Un sfat?

3 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Daca ai avea o ocupatie ( de caritate, hoby, sport, munca ) de oricare nu ti-ar mai umbla mintea pe coclauri si prapastii. Se darama dealul pe care iti umbla mintile daca spuneai o varsta?

| WaterDrop a răspuns:

Am auzit ca atunci cand respiri poti sa mori, nu ar trebui sa o mai faci sa stii.Moartea vine atunci cand nu te astepti, asa ca nu`ti mai fa tu griji in privinta asta.

| Divy a răspuns:

Asta pentru că te gândești prea mult la tine caută să gândești altele, când te-ai născut nu te-ai gândit la asta acum ți se pare că ai făcut fapte rele și te năpădește teamă fă un bine și te vei simți mai bine!