| anonim_4396 a întrebat:

De Craciun ne facem cadouri intre noi cei din clasa,iar mie mi-a picat o fata, cam cea mai pretentioasa din clasa, dar totusi nu stiu ce sa-i cumpar am un buget de 50 de lei, mi-a spus o prietena de a iei ca ar vrea un ceas, dar ce imi recomandati in afara de ceas? dau funda astept rasp repede

Răspuns Câştigător
| ioaannaa a răspuns:

Cosmetice, accesorii, ciocolata, decoratiuni pentru Craciun. Daca stii ce model de telefon are, cumpara-i o husa draguta sau o pereche de casti.

3 răspunsuri:
| EU19 a răspuns:

Aveti o problema cu cadourile.E CRACIUNU fratilor.Nu trebuie sa faca mofturi? Ce conteaza mai mult? Cadourile? Total gresit.Da-i orice crezi tu ca, i-ar placea. Eventual cerei parerea unei fete.

| Malinutza99 a răspuns:

Pai... i-ai putea lua o bratara de argint cu ceva specific Craciunului, o cana de Craciun, o felicitare muzicala, ceva decorativ de Craciun, etc. I-ai putea lua si un articol vestimentar, cum ar fi un pulover, niste colanti sau sosete cu un model decorativ de Craciun. O zi buna!

| Calauz_Paul_1996 a răspuns:

Lantisor,inel,cercei,cosmetice,