| Love4Music a întrebat:

De craciun vreau sa ii fac cadou unei fete, si nu prea stiu ce pot sa ii iau. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Boss_Robert_1994 a răspuns:

Salut te pot ajuta eu.

Poti sa ii cumperi:
1.Un buchet de flori.
2.O ciocolata.
3.COSMETICE:X. Oricarei fete ii plac cosmeticele.De exemplu te interesezi in oras de produse de buna calitate.Iti dau exemplu:rimel de la l'oreal pana in 20 lei.
4.Un lantisor cu initiala(numele ei litera)..Pana in 40 lei, poate si 30 lei..De argint sa fie, doar nu vrei s te trezesti cu milioane pe cap daca ar fi sa ii iei aur laughing.
5.O bratara.
6.Un ursulet mare cu o inimoara.
7.Sa-i cumperi si cercei
Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| MariaRawr a răspuns:

Depinde de relatia ta cu acea fata. DAca sunteti doar prieteni buni ii poti lua un lantisorr pe care scrie BFF, un ursulet de plus, un card H&M. Daca vrei sa fii impreuna cu ea ii poti lua un buchet de flori (cei mai potriviti ar fi trandafirii rosii), o bratara, un lantisor. Sau daca e iubita ta, ii poti lua o cutie de bomboane, o inimioara de plus, o perna cu poza voastra, o bluza/rochie/fusta. Sper ca te-am ajutat si mult succes! :*

| Love4Music explică:

Multumer tuturor pentru implicare.

| unpustiobisnuit a răspuns:

Un urs mare de plus