| GeorgyDeea a întrebat:

Buna Tpu..de curand am trecut printr-o despartire..am uitat sa va spun..am 15 ani.Deci fostul meu iubit s-a despartit de mine fara nici un motiv si s-a combinat cu una din cele mai bune prietene ale mele..sunt foarte geloasa.Nu stiu ce sa fac. Aveti vreo idee?

Răspuns Câştigător
| Tommy889 a răspuns:

Nu trebuie sa fi geloasa el s-a despartit de tine fara motiv pentru ca nu te iubea
Acea fata spusa "prietena" e o nesimtita pentru ca a acceptat sa fie cu el chiar daca tu suferi
Si eu sunt baiat dar nu suport sa ma despart sau sa ma combin cu o fata daca nu simt ceva pentru ea...
CONCLUZIA:Nu suferi degeaba, tu ai fost o "aventura" pentu el, deci data vitoare cauta un baiat care simte ceva pentru tine
Si apropo uni baieti spun da daca le ceri prietenia pentru a nu se face de ras in fata prietenilor, Ai grija! big grin

3 răspunsuri:
| s3byk91 a răspuns:

Aia nu e prietena...desii stie ce ai patit iti face chestia asta, poate de aia s-a despartit, exista un motiv ca fara motiv nu are cum, renunta la prietenia cu ea si incearca sa il uiti deoarece o sa fii tot trista si nu merita, nu ai pentru cine.

| neutrino a răspuns:

Il poti iubi mai departe, cine te opreste? La fel si cu gelozia.

| girl00 a răspuns:

Tu pe aia o numesti 'prietena buna'? draga mea crede-ma ca nu ti-a fost prietena niciodata daca ti-a facut asa ceva..si esti geloasa pentru ce? inseamna ca el nu te-a meritatwinking esti micuta ai toata viata inaite..ai timp sa-ti faci alte relatii..si ai grija pe viitor la prietene.te pup ^-^