| bby20 a întrebat:

Am fost amici buni.chiar foarte buni.Am fost impreuna, ne-am iubit mult, am petrecut clipe frumoase dar totul s-a spulbet atunci cand a zis ca relatia noastra nu are rost deoarece practic ne ascundeam.Adica a fost fostul iubit al unei prietene de-ale mele si mie mi-a fost teama sa-i spun ca sa nu se supere pe mine, sau mi-a fost frica ca ea inca tinea la el...Acum as vrea sa fiu din nou cu elstraight face. tot timpul cand sunt singura ma gandesc doar la el. a trecut 1 luna de la despartire dar,. Ma doare ca il vad zilnic si cum se dau alte fete la el.Nu stiu ce sa fac. Ajutati-ma va rog!

2 răspunsuri:
| valyalexia a răspuns:

Totul merita o sansa daca tii la el, dar el sa simta la fel ce simti si tu adica sa tina la tine nu daca va inpacati sa stea doar sa nu suferi tu. intelegi nu? succes:*:*:*

| bby20 explică:

Am deis aman2 sa ramanem amici. dar de abia ma baga in seama.si ca amicistraight face. Inainte era simai deschis cu mine vorbeam pe mess acum daca nu ii scriu eu. practic nu vorbim deloc!