| Anutza_5761 a întrebat:

Buna TPU.De curand(aproximativ 1 saptamana)am cunoscut un baiat. Mie imi cam place de el si am impresia ca si lui ai place de mine. Oare ai place de mine.Si cum sa fac sa aflu? funda logiclove struck

Răspuns Câştigător
| Cocheta a răspuns:

El iti atrage macar vri-o atentsie? O privire lunga sau un zimbet? Pentru a observa daca ii place de tine atrage atentsia la comportamentul lui... daca se comporta cu tine intr-un fel deosebit p.s nu ca cu toate fetele. Sfatul meu incearca mai intii sa vorbesti pe net asa nu vei mai avea atita emotsii si vei fi cu mult mai calma. Bafra:* Funda.

3 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Pu si simplu il intrebi:'' Auzi.noi ne stim de ceva vreme si parca eu simt ceva entru tine. Tu simti la fel pentru mine? Vrei sa fim prieteni sau ceva mai mult?''

Si apoi iti va raspunde cu ''Da'' sau ''Nu''.

Sper ca te-am ajutat.

| rater1994 a răspuns:

Mah cam direct Andarocklaughing eu ti-as zice sa nu-i aspui nimic ca oricum ar simti el daca il placi si si tuh nici nu trebuie sa va spuneti unu altuia ca va dati seama si singuriwinking Bafta

Răspuns utilizator avertizat