| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.De curand(aproximativ 1 saptamana)am cunoscut un baiat. Mie imi cam place de el si mi se pare ca si lui ai place de mine se tine dupa mine, se uita la mine etc. Oare chiar ma place? Si cum fac sa aflu? Va rog ajutati-ma. funda logiclove struck

Răspuns Câştigător
| LallyLala a răspuns:

Intra in vorba cu el, comporta-te frumos, dar in acelasi timp fii tu insuti ...pana la urma se da singur de gol

2 răspunsuri:
| koroliuk a răspuns:

Fa primul pas, poate baiatul e timidwinking

| aly_8378 a răspuns:

Buna draga, dupa parerea mea ar trebui sa te bagi in seama cu un sms scriindu-i asa: de ceva timp ma tot gandesc la tine si ezit sa-ti spun...mi-ar place sa fie ceva intre noi, ce zici vrei sa incercam? PS: parerea mea, tu decizi cf...