| MegaProXtreMm a întrebat:

Buna tpu.De curand mi-am luat telefonul San Remo si as dori sa stiu si eu,din partea cuiva care il are deja,cum fac la meniu sa sterg aplicatiile si sa le mut pe acolo? Am o multime de aplicatii si nu merge sa le sterg doar apasand cu degetul sau sa le asez in ce ordine vreau,ca la Galaxy Ace -.- [ repet,in meniu ] Nu stiu cum sa scap de ele, si as avea nevoie de un sfat. Ofer funda, multumesc :*

1 răspuns:
| AlleMrr69 a răspuns:

Caută la setări. La Gestionare aplicații parcă, sau ceva de genu. Mno nu știu sigur.dar uitete prin setări pentru ștergere, pentru mutare nu știu.