| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

Buna TPU de fiecare data cand am avut banii mei mama a trebuit sa mearga cu mine sa imi ia ceva. daca ii arat ceva nu imi place nu imi plae nu imi place ce gusturi ai daca imi arata ea ceva trebuie sa zic da ca daca nu zic da nu mai imi cumpar nimic si imi cheltuie ia banistraight face m-am saturat.sa imi ia ceva ce nu imi place si dupa sa se incalte numai ea cu elestraight face si nici tata nu ma lasa

2 răspunsuri:
| VanillaBear a răspuns:

Nu ii mai da. Explica-i ca desi gusturile tale pot sa fie mai ciudate pentru ea,tu esti pana la urma o adolescenta in crestere care poate si le va mai schimba, dar ca pana atunci daca aceia sunt banii tai, vrei sa ii investeti in ceva ce iti place(sper doar sa ai gusturi cat de cat bunetongue)

xoxo Vanilla

| bobec a răspuns:

Ai putea sa iti ascunzi banii la cineva de incredere! Si daca e intreaba unde sunt ii spui ca ai de cumparat o culegere la scoala sau pentru fondul clasei! Sper ca te ajutabig grin