| мιcнєℓℓє a întrebat:

De la o vreme am in talpa piciorului un fel de bubita, care ma doare daca o ating, e ca un fel de besica..nu stiu de la ce o am.Ce as putea lua sau ce as putea face in privinta asta?happy

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Poate fi de la pantof. Se mai întâmplă. Eu ţineam piciorul în apă cu sare, apoi îl clăteam şi dădeam cu cremă de gălbenele. Purtam şosete seara. Te sfătuiesc totuşi să mergi la doctor.

| мιcнєℓℓє explică (pentru AikkoxD):

Nu am crema de galbenele am alta crema cu plante merge si aia?happy

| AikkoxD a răspuns (pentru мιcнєℓℓє):

Întâi dai cu apă oxigenată şi apoi cu cremă. Merge şi aia.