| Unicornmtfk a întrebat:

Buna TPU maine am banchetul si mi-a iesit in nas un fel de besica, bubita ce as putea sa fac maine dimineata am banchetul si ma doare daca apas! Ce sa fac DAU FUNDA :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Impresewint a răspuns:

Eu nu aș vrea să te pun să te machiezi, că îmi place ca totul să fie natural mai ales fetele! (Sunt mai diferită stiu) Am experiența ta..nu am un ten foarte curat. încearcă cu fond de ten. dacă nu tratează cu ceva de la farmacie! Distracție plăcută la banchet :3

2 răspunsuri:
| AKARA0 a răspuns:

Da-ti cu mixtura mentolata

| OnNo a răspuns:

Acopera cu fond de ten