| anonim_4396 a întrebat:

De ieri seara a inceput sa ma doara ovarul drept! Acolo parca este si apendicita (sau in zona abdominala). Oare am apendicita sau pur si simplu durerea este doar din cauza ovarului?
Vreau sa mentionez ca nu ma doare piciorul si nu am nici un simptop al apendicitei.

1 răspuns:
| alina_7878 a răspuns:

Daca te doare si capu crede-ma ar trebui sa mergi la doctor sa vezi da apendicita
dar si fara durerea de cap ar trebui sa mergi la doctor... sa fii mai sigura