| MariaIoana15 a întrebat:

De miercuri vreau sa merg la sala și sa încep sa mănânc sănătos. Nu sunt foarte grasa, dar am picioarele cam groase și as vrea sa scap de grăsimea de pe picioare, plus ca am fundul cam mare. Ce as putea face ca sa slăbesc in aceste zone? Am citit ca se slăbește mai greu in aceste zone. E posibil sa slabesc destul toată vara? Dau funda. Plus mâncat sănătos, desigur

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu exista slabire intr o anumita zona
citeste atenta ce scrie aici
http://sa-slabim-sanatos-impreuna.blogspot.com/

| Violleta2022 a răspuns:

De ce de miercuri si nu de azi?
Daca tot vrei sa faci ceva, nu pune termeni indepartati, ca nu vei face niciodata nimic!

| devilshelp a răspuns:

Trebuie sa faci exercitii pentru fund si pentru picioare. Pentru fund majoritatea exercitiilor au greutati daca vrei sa aiba vreun efect si se adauga si cardio alergatul la banda. Pentru picioare tot alergatul la banda si bicicleta, iar la exercitii nu cred ca iti trebuie greutati. Intra pe Youtube si cauta ca sunt destule clipuri cu idei de exercitii. Si da, o sa reusesti daca mai si mananci sanatos

| SalutTPU22 a răspuns:

Hei, hei, cati ani ai?
Nu incerca prin slabire brusca!
O sa iti apara vergeturi, daca vrei detalii din propia experienta da mi mesaj in privat