| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu.De o luna mi-a aparut la coltul gurii niste chestii maro,si nu se duc,nu ma doare,dar se vede foarte urat, parca as fi murdara.straight faceCum pot scapa de ele?

7 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Mai faceam si eu de astea, dar imi treceau in cateva zile.Nu stiu ce sunt, dar incearca cu crema pentru albire de la farmacie, nu e asa de scumpa(pana in 10 lei ).

| xBlackDreamx a răspuns:

Mai bine te-ai duce la doctor sa te consulte sa nu cumva sa ai, Doamne fereste, altceva...

| mylife415 a răspuns (pentru xBlackDreamx):

Ce..altceva?happy

| xBlackDreamx a răspuns (pentru mylife415):

Poti avea o boala, poti avea o alergie, nu stiu..de aceea este cel mai bine sa mergi la un medic si iti va spune exact ce ai.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da-ti cu seva de rostopasca. In 2-3 zile, vor dispareahappykiss

| Lyndsey a răspuns:

Ooo, imi pare rau pentru tine. Acele chestii sunt niste crapaturi cumva? Am avut si eu, pentru ca nu am avut grija. Ai baut apa dupa cineva si ti-au aparut. Stiu ca sunt inestetice si ca ustura, asteapta sa-ti treaca, ungandu-le cu FLOCINOLON. Sigur vei arata ca inainte. Pe viitor fii atent/ a cu ce cana/ pahar bei. Poti purta, eventual o sticla cu apa la tine. Bye-bye!

| mylife415 a răspuns (pentru Lyndsey):

Nu sunt crapaturi, nu ma ustura. happy