| Амфетамине a întrebat:

Buna TPU...
De vo jumate de an eu si iubitul meu avem relatii sexuale.Dar acum ceva saptamini am decis sa ne mai abtinem ceva timp.Desi dorim aceasta ambii cind ne vedem nu mai puteam rezista si iarasi din nou si din nou se intimpla.Ce sa facem ca sa ne putem abtine? ceva sfaturi? va rog mult♥
Fundita :X

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fiecare la casa lui si va vedeti mai rar daca vrei abtinere.

| mona a răspuns:

Sa nu va mai intalniti [glumesc], eu zic sa profitati de viata si faceti ceea ce va place

| darrio2007 a răspuns:

Iubiti-va mult! Daca intre voi exista acea atractie e pacat sa va opriti.Protejati-va.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da chiar nu inteleg de ce vreti sa va abtineti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiloți cu lacăt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu, centură de castitate. El, ceai cu bromură.

| UnTipMisto a răspuns:

Nu va mai abtineti, daca unul dintre voi nu o sa vrea cind celalalt isi doreste va duce la ruperea relatiei