| mormoloc123 a întrebat:

Buna! Am o intrebare. Daca eu si iubitul meu dorim sa sustinem relatii(stiti voiwinking ), dar nu avem unde pentru ca la mine nu putem ca e fratele meu mereu in camera si la el nu ma lasa. Am 15 ani ce sa fac?

8 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Hotel

| Violleta2022 a răspuns:

La 15 ani nu-i incidact si nici normal sa sustii relatii sexuale.
mai amand procesul asta pentru 2-3 ani, cand cresti si stii ce trebuie sa faci, ca acum esti mult prea micut pentru asa ceva.

| VoidEternal a răspuns:

Sa mai aștepți.

| Werrich a răspuns:

Sa nu mai faci trolling.

Răspuns utilizator avertizat
| jhonnybravo69 a răspuns:

In padure

| Fatadezahaaar a răspuns:

Daca chiar vrei, găsiți un loc comun. Nu iti recomand sa faci asta, fiindcă e o varsta frageda, insa iti pot intelege dorinta deoarece 80% din adolescenti isi incep viata sexuala pe la 15 16 ani. Spre exemplu, luati va o cameră de hotel. Sau daca are o masina, faceti o acolo. Nu sugerez sa o faceti in boscheti, deoarece prima data e un lucru pe care n o sa l uiti, asa ca nu ar trebui sa fie urat.

| Alexandra20122017 a răspuns:

Sa-ti vezi de carte, la varste atat de fragede ramai cu traume, te asigur