| PLacinticaa a întrebat:

Buna TPU, eu cu iubita mea avem o relatie la distanta si ne dorim foarte tare asa ca ne masturbam zilnic. Mai sunt 2 saptamani pana ne vedem si vrem sa ne oprim, insa nu prea putem fiindca ne dorim din ce in ce mai tare. Sfaturi dau funda

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu v-ati intalnit nici o data tete-a-tete, termenul de iubita este impropriu. Posibil ca atunci cand va veti intalni, sa nu puteti face mai nimic de la atata masturbare.

| mihai69 a răspuns:

De ce să vă opriți? Abia învățați să vă oferiți plăcere unul altuia.

| Mosotti a răspuns:

De ce sa va opriti? Dati mai departe ca e placut.
De ce sa va opriti de la o placere?! Faceti pana va vedeti, si apoi faceti normal.
Zici ca vreti sa va opriti ca si cum e ceva rau si neplacut ce faceti.
Daca va doriti, f bine, faceti.

| Goete a răspuns:

Ce sfaturi? Faceti bine ca va masturbati voi sau altii/altele

| PLacinticaa explică:

Locuiesti la adresa respectiva... Daca vrei poti sa o rezolvi dar nu cred ca ai fi in stare.

| ywar a răspuns (pentru PLacinticaa):

Si de ce nu as fi in stare? Poate esti vreun Casanova..nu am de unde sa stiu? Terente?