| adelinaxoxox8888 a întrebat:

de vreo saptamana nu mai am somn si ma culc pe la ora 4sad ma puteti ajuta cu uhn sfat?

Răspuns Câştigător
| nevastuica_7599 a răspuns:

Incerca sa bei lapte gol si cald sau cu coaja de mar am auzit de la doctorii ca ii buna si te ajuta la insomnii

3 răspunsuri:
| IuuxxI a răspuns:

Mda stiu cm e. -.-
Asa si eu de cand a inceput vacanta.
Ca sa adorm eu. inchid pc`u si tv`u.imi las telu` aprins si ask muzicaa linaa.; x Si asa de bbn adorm :d. Inkearca si thu:* Pt mine functioneaza. :*
Fundaa? smug:d

| Buii a răspuns:

Pai incearca ziua sa faci ceva sa fii obosita seara happy
fa plimbare multa, seara uitete la filme... cam asta ma oboseste pe mine.
ca daca ma pun la 8 sa vad 2 filme
la jumatatea celui deal 2 lea film adorm big grin

Răspuns utilizator avertizat