| Andutsa06 a întrebat:

Am 15 ani si prietenul meu m-a intrebat daca sunt pregatita sa ma culc cu el. Avem 1 an si 2 luni de cand suntem impreuna.Eu sunt inca virgina si nu stiu ce sa fac.Ma puteti ajuta voi cu un sfat... ceva?

7 răspunsuri:
| Ralluca25 a răspuns:

Hei. Dacă nu ești pregătită și nu vrei să faci acest lucru mai bine ia-i spune că nu vrei nu te simți în stare să faci lucrul ăsta. Dacă te iubește cu adevărat ar trebui să te inteleagă și să te mai aștepte până când vei fi pregătită. :*

| ForEver_2956 a răspuns:

:o si sunt de varsta ta si nu sunt pregatita sa am deja o relatie sexuala.eu zic ca e mai bine sa astepti.ai tot timpul din lume sa-ti incepi viata sexuala.nu te grabi, ca poate ai sa regreti dupa aiathinking

| monicutza_5552 a răspuns:

Esti cam mica pentru a-ti incepe viata sexuala...eu zic sa mai astepti!

| natalyia a răspuns:

Inca nu. nu te culca cu el ca esti prea mica. la 18 ani da dar acu nu

| meduzzza a răspuns:

Daca tu nu esti pregatita nu o face, cand vei simti cu adevarat ca esti pregatita atunci sa o faci.Acuma fa ce iti spune inima.E parerea mea.

| mihaypro14 a răspuns:

Daca simti tu, esti pregatita poti sa te culci cu el dar orice ar fi nu o sa fie chiar atat de usor poate o sa iti fie dupa aia si rau. viata sexuala o poti incepe la orice varsta dar sa fi tu sigura pe tine ca o poti face.BAFTA. aaa Si nu uita de siguranta foloseste prezervativ daca nu vrei sa ai o surpriza.Bafta din nou succes.

| adiboier a răspuns:

NU. Mai asteapta pana la 18 ani.