| anonim_4396 a întrebat:

Deci, acum 2 ani m-am pus cu un baiat("prima dragoste"), astazi la ziua unei fete m-am pus cu el si ne-am pupat pe buze(nu frantuzeste, nu m-am mai sarutat frantuzeste niciodata). In seara asta e un spectacol.Mergem amandoi.Eu nu vr sa ne sarutam frantuzeste in seara asta.Cred.Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| niicoopiitiic a răspuns:

Bunalove struck

Daca chiar nu vrei il evitsi si gatastraight face

Sau cel mai bine il sarutsi si gatastraight face Ce poate sa se intamplestraight face Amarastel putin si inainte sa pleci sarutallaughing:X

Succes:X!

| Maela a răspuns:

Daca te deranjeaza asta spune-itonguedaca nu lasa totul in seama lui