| anonim_4396 a întrebat:

deci am o poblema...o perioada am avut foarte mari dureri de cap la timpla si o data cu ea incepeau sa-mi apara si carcei (la pulpa) happy mi-au trecut si acum din nou incepe aceeasi poveste...cel mai tare mi-e frica ca nu pot opri carceii, imi apar noaptea in timp ce dorm si cind ma trezesc simt o durere enorma si nu-mi pot misca piciorul, ce pot face? e grav? sad Scuze de categorie happy

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Circulația sângelui, răceală (umbli desculță ori udă la picioare?). Masează-ți picioarele cu spirt, apoi cu cremă de corp ( e bine sa ai o cremă diclofenac, fastum gel, lioton gel la îndemână) înainte de culcare!