| anonim_4396 a întrebat:

BUNA TPU
deci care-i faza eu am laptop si calculator si nu stiu cum sa prind internet de le calculator la laptop pentru ca stiu ca merge ca o colega prinde internet de pe calculator pe laptop si vreau si eu.E vreau program sau ceva e nevoie de un windows anume?
Va rog sa ma ajutati cel mai bun raspuns care functioneaza primeste FUNDA!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

I ati un router wireless si gata

| dExtr0id a răspuns:

Probabil colega ta are router wireless si de accea prinde. Si eu am la fel, o unitate si un laptop, iar pe laptop prind semnal de la wireless, si am net. Intreab-o pe colega ta si vezi daca are router wireless.

| anonim_4396 explică (pentru dExtr0id):

Msss mi-a fost de ajutor raspunsul tau