| tooxicbrunette a întrebat:

Sunt boboaca si de curand m-am indragostit de un baiat de la clasa a12a in fine. sa va povestesc cum s-a intamplat eram cu o colega si el era cu prietenii luii. si eu stateam cu spatele la ei, iar colega mea ii vedea si el se tot uita la mine, s-a apropiat impreuna cu prietenii lui de noi si un prieten de al lui ii spunea"cere-i ma nr de telefon"la care el "lasa ma ca imi da id'u"si eu atunci nu am zis nici ca il dau nici ca nu il dau [am crezut ca il vrea pe`al colegei mele si picam eu prost sau invers. si nu i-am zis nmc ] apoi cand m-am intors cu fata se uita la mine insistent iar eu stateam in banca mea cum s-ar spune. iar in alte pauze stateam pe banca si cand trecea prin fata mea la fel se uita numai la mine :-s dar si eu la el >:". si acum de curand cand sa intru in liceu el a fluierat dupa minelaughing iar eu am intors capu si m-am uitat la el laughing. si am observat ca el se baga in seama cu toate fetele cu care eu ies in pauze. odata eram cu 2 colege si a venit si el i-a zis uneia dintre ele ca e frumoasa dar cand vorbea cu ea se uita numai la mine. fix in ochii meii. sau cand ma uitam in alta parte numai la mine se uita numai ca sa nu-l vad eu ca se uita el la mine sad. imi place fff mult de acest baiat si nu inteleg ce m-a facut sa-l ador. mor dupa privirea lui nu pot sa ma uit in ochii lui d aproape deloc sad. ce`i cu el de ma pandeste la orice pas. si imi trage cate`o privire d`aia d care el ar vrea sa`mi transmita ceva?:-s. chiar vreau sa stau cu el sad. dar nu cred ca sunt sanse:-ss

multumesc:*

3 răspunsuri:
| friday a răspuns:

Daca i-a zis unei colege ca e frumoasa. Eu l-as uita laughing! Se comporta la fel cu toate fetele happy.

| LexUTz a răspuns:

Lasa-l pe el sa faca primul pas!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baieti din clasa a 12 sunt cei mai tari, asa se cred happy Sfatul meu este sa il lasi pe el sa faca primul pas. Daca chiar ii place de tine va veni sa iti vorbeasca personal si nu prin intermediari, ca am inteles ca nu e chiar asa timid.Sa nu vada la tine ca iti place chiar asa de mult de el, pari mai indiferenta ca asta ii face pe baieti mai ambitiosi.