| GateOne_Anna_1997 a întrebat:

Deci, eu am aproape 14 ani, si imi place de un baiat din clasa mea. Si acum cateva zile mi-a spus daca vrem sa avem o relatie. Si eu i-am raspuns pe Facebook ca "da, dar as vrea sa te cunosc mai bine". La scoala nu prea vorbim. :/. :/ Ieri, la ora de muzica, s-a asezat langa mine, si ma alinta "iubirea mea" si tot asa. Si ma lua de talie. *-*. Si mi-am luat inima in dinti si i-am spus sa imi dea nr. lui de tel. (Sunt foarte rusinoasa! :/ )Si el mi-a dat nr. lui. Dar nu am vb deloc. Astazi, la scoala, a venit in fata mea si mi-a spus ca "Vreau cateva zile sa te cunosc mai bine" ..Si i-am spus "Ok"... :/ Credeti ca isi bate joc de mine? Sincer nu stiu ce sa fac. sad Puteti sa ma ajutati?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Nu stiu ce sa zic, nu e destul de clara situatia. Mai asteapta acele cateva zile sa vezi cum evolueaza lucrurile. Daca chiar isi bate joc de tine vei ajunge si tu sa simti asta, trebuie doar sa fii foarte atenta la comportamentul lui. Daca incepe creierul tau sa-ti dea aceste semnale, atunci inseamna ca ceva nu e ok si lasa-l. happy

| Scarbo a răspuns:

Da, din cate se pare, esti doar o partida pentru el.