| gabriela1hdbl a întrebat:

Deci.mie imi place de un baiat. peste cateva zile este ziua lui..si vreau sa i dau un mesaj..asa..mai sentimental,el crede ca il consider doar un foarte bun prieten,apropiat, de incredere..si el asta simte pentru mine..adica l a intrebat o prietena de a mea ce crede despre mine si el a zis : pai,o consider o prietena foarte apropiata,de incredere,draguta,simpatica,si tin la ea mai mult ca la o prietena, daca intelegi ce vreau sa spun. in fine. faza e ca vreau sa ii trimit un mesaj mai sentimental..nu stiu cum sa spun. In prietenia noastra au mai existat si certuri, si momente ale naibii de frunoase. laughing love struck si vreau sa ii spun astea
P.s: Fara raspunsuri de genu`: spune i ce simti..alte alea Nu! :*
Funda*

1 răspuns:
| FluffyGirlDeea a răspuns:

N-am nicio idee sincer, ii spui si tu : "Hey. Vroiam doar sa-ti spun "la multi ani" si sper sa ai o zii cat mai frumoasa ". Mesaj mai sentimental de ziua cuiva nu cred ca se poate sa-ti vina ideile asa laughing. In fine, continuarea : "Ce repede a trecut timpul, chiar nu-mi vine sa cred ca ai implinit (varsta lui), parca ieri ne certam, ne impacam si ne distram " Idei, nu prea mai am. Bafta happy