| AddaTuitt a întrebat:

BUNA TPU, deci, o colega de clasa are paduchi, da, paduchi, si stau departe de ea, dar azi cand mi.a impletit parul a folosit o agrafa de par de la ea, eu nu stiam. Oare am luat paduchi?crying
ROG SERIOZITATE

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Spuneai ca stai departe de ea.Nu inteleg de ce ai pus-o sa-ti impleteasca parul.Sanse marisoare sa fi luat daca agrafa are oua de paduchi pe ea.Ar trebui sa nu fie primita la scoala pana nu se trateaza.

| Fatamuntilor a răspuns:

Destul de probabl!
Roaga pe mama ta te controleze la par.

| niki1003 a răspuns:

Probabil da. dar nu-ti face griji. sunt o multime de solutii care te vor ajuta sa scapi de ei