| anonim_4396 a întrebat:

BUNA TPU, vin cu o problema grava. Ma simt rusinata dar trebuie sa ma calmez cumva.sad
O colega de a mea este suspecta de paduchi, adica, eu am vazut o ganganie la ea in par, dar cand a venit doctorita sa ne verifice nu a spus ceva de ea. Oricum, poate a vrut sa tine secret nu stiu. Ieri mi-a impletit parul si a incurcat agrafa mea cu a ei si mi-a pus-o pe a ei, dar am dat-o jos dupa 5 minute, e posibil sa am paduchi? Eu sunt o fata foarte ingrijita si niciodata n-am avut asa ceva, va rog, sunt disperata crying funda.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista o groaza de medicamente impotriva paduchilor, mergi la o farmacie si intreaba daca e cazul

| Lawliet14 a răspuns:

Daca ai vazut ceva la ea in cap, nu inseamna ca are.

| RebecaManea a răspuns:

Bună.este posibil să ai, dar mai bine spune-i mamei tale să-ţi ia de la farmacie ceva pentru păduchi şi să te caute.stai chill

| ChelbeaAnaMaria a răspuns:

Daca te mananca capul si simti mici ciupituri se poate sa ai, dar paduchii se iau de la o persoana la alta daca petreceti timp impreuna sau stati una langa cealalta foarte apropiate.