| TaraXdd a întrebat:

Deci o sa inceapa scoala si eu dimineata nu mananc, in schimb imi cumpar cate un pateu cu branza.Intrebarea este : pateul cu branza ingrasa?:-s cam cate calorii are? Fundakiss

4 răspunsuri:
| PatyKan a răspuns:

Micul dejun este cea mai importanta masa a zilei, deci trebuie sa ai grija, daca vrei sa fii sanatoasa.
Nu cred ca ingrasa. Are ceva calorii, am citit ca 100 g are 130-150 calorii, insa nu sunt 100% sigura. happy

| DNSK a răspuns:

Daca esti in scoala automat esti in crestere! in perioada asta trebuie alimentat corpul cu orice aliment! pentru ca el ajuta la dezvoltarea ta! nu t prostii si tine cure de slabire de la varsta asta! k ai sa t trezesti cu probleme in cativa ani! si nu cred ca o fii asa frumos sa vindeci cand puteai sa previi! asta daca poti sa vindeci evident!

| DoodleEver2 a răspuns:

Un pateu cu branza are in jur de 130-150 de calorii ceea ce nu este deloc mult, in plus ca sa te poti ingrasa din asa ceva ar trebui sa mananci cel putin 3-4 din-astea pe zi, ceea ce nu cred ca este ( cel putin nu pare ) cazul tau

Succes la scoala si o zi buna

| AAlinaaa a răspuns:

Citeste si tu pe ambalaj. Daca are in el branza topita, are foarte multi euri.