| Happy_5226 a întrebat:

Buna TPU Deci sa va spun problema mea. Eo si profu de mate nu ne intelegem prea bine, ma face in toate felurile.Deci trec acum al 2 semestru. Pe primul semestru am la mate 9 la primul test si la al doilea test am 5laughing. Asa sa va spun era sambata il suna diriga pe tata ca cica eu am 5 si 4 la mate cand pe teste scrie 9 si pe celalalt 5. Profu de mate are pic pe mine si cred ca mea pus de nervi sau diriga a gresit si s-a uitat la altu? Ps la teza ne spune notele dupa anul noi big grin

Răspuns Câştigător
| OctinioSlatina a răspuns:

Pai cred ca diriginta a gresit...Nu cred ca profesorul are atata pica pe tine incat sa faca asa ceva, chestia asta se penalizeaza grav!