| Căpşunnă a întrebat:

Buna TPU deci sunt praf nu mai pot de nervi... astazi mi-a spus o prietena ca se duce la Mc cu un baiat si o fata de la noi din clasa si cand am intr dc nu m-a chemat si pe mine a spus ca nu ma suporta. ok. dar problema este ca baitul ala pana mai de curand mereu ma baga in seama si vorbeam pe mess, dar de de cand sa imp cu fata aia nu mai ma suporta,, si ma enerveaza ce pnm i-a spus asa de garv sa nu mai suporte.sad fundoiii

Răspuns Câştigător
| blackangel95 a răspuns:

Intreba-l dc nu te mai baga in seama spune-i ceva de genul "nu mai bagi lumea in seama?" sau itreab-o pe fata aia dc nu te suporta sau ce iai facut sa nu te bage in seama sau poti sa-l intrebi si pe colegul tau.