| sorina18 a întrebat:

Mai devreme am iesit pe afara.M-am intalnit cu o prietena de-a mea si am mers la banca la ea.Acolo mai erau cativa prieteni, printre care si fostul meu prieten.Am inceput sa vorbesc cu prietena asta a mea si i-am spus de un baiat de la mine din liceu cu care vorbesc mereu pe mess si i-am spus ca azi a vrut sa vina pe la mine sa ma vada si fostul meu prieten se tot uita la mine asa ciudat.La scurt a trebuit sa plec pana acasa, si cand m-am intors prietena mea m-a luat deoparte si mi-a spus ca i-a spus fostul meu prieten ca numai ma suportasad si a rugat-o sa nu imi spuna si mie ce i-a spus eisad. cand am auzit asta, am simtit o mare durere in sufletsad. Persoana la care tin mai mult ca la orice sa numai ma suportesadnu pot sa aceptsad.
Oare de ce credeti ca numai ma suporta?sad
Daca numai ma suporta inseamna ca numai simte nimic pentru mine?sad

9 răspunsuri:
| miauuau a răspuns:

Dacă nu te suportă înseamnă că nu îi eşti indiferentă. Îl deranjează ceva la tine. poate faptul că vorbeşti cu alt băiat.
Ai încercat să-i spui că încă mai vrei să fii cu el?

| sorina18 explică (pentru miauuau):

Pai el a spus ca numai vrea sa se impace niciodata cu minesad

| miauuau a răspuns (pentru sorina18):

Ehh, atunci nu-ţi mai bate capul cu ce crede el :-J dacă el nu vrea să fie cu tine n-ai de ce să suferi pentru el...pana la urma dacă e să fiţi împreună veţi fii mai devreme sau mai tarziu. big grin

| sorina18 explică (pentru miauuau):

Da...sa stii ca ai mare dreptate!
multumesc mult pentur sfat:*

| miauuau a răspuns (pentru sorina18):

Chiar nu ai pentru ce, ai să vezi că timpul le vindecă pe toate big grin
ai grija de tine! :*

| sorina18 explică (pentru miauuau):

Da asa este:*
Ms mult si tu sa ai grija de tine:*

| fatacarestietot a răspuns:

Probabil ca da......sau poate doar incearca sa isi ascunda sentimentele...tu i-ai dat papucii, sau el tie?

| Bejan_Cristi_1996 a răspuns:

Nu pune la suflet asta e treci peste