| anonim_4396 a întrebat:

Deci un prieten. are 50 de dosare penale la 13 ani. pe numele lui in constanta pentru furt. El acum este in Grecia, are 14 anii acum. si am auzit ca l-a prins si l-a bagat. 29 de zile la scoala de corectie, intrebarea mea este. ce se intampla dupa 29 de zile? sau inca il mai tine pana la varsta de 18 ani? si dupa il baga la inchisoare? Sauu. exista posibilitatea de-al baga la inchisoare de pe acum? straight face. Multumesc frumos, funda celui mai bun raspuns. :*

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu cred ca il mai baga thinking E prea mic pentru inchisoare. Eventual o amenda pentru parinti.

| simonica57 a răspuns:

Nu il baga la inchisoare cele 29 de zile este suspectat si dupa aia va fi tinul la scoala de orectie pentru mai mult timp
fundita plizz

| smile1 a răspuns:

Nu dupa 29 de zile cred ca o sa il bage la scoala de corectie. nu are cum sa il bage la inchisoare deoarece este minor. sper ca ti am fost de foloswinking. funda?:d

| fanJBfan a răspuns:

Nu stiu sigur ce se intamplabig grin, dar foarte nasoala treaba.

| Ionela_7274 a răspuns:

El este acum la scoala de corectie! :* si a zis ca acolo o sa-l tina 29 de zile.:*