| YoDenii a întrebat:

doamna diriginta s-a gandit sa faca un bal mascat de halloween,dupa ore, iar eu nu stiu cum sa ma imbrac/machiez. avand in vedere ca e dupa ore,va trebui sa stau machiata si la scoalalaughing as vrea niste idei sau niste tutoriale cu deghizari ceva mai simple, ce nu necesita ore de machiaj... abia stept parerile voastre, multumesc!

1 răspuns:
| Carmen100 a răspuns:

Vad ca esti fata deci o sa iti dau o idee originala pe care am aplicat'o eu anul trecut: FEMEIA-BARBAT laughing Te machezi ca o femeie la ochi, obraji si buze si iti faci mustata si barba cu un creion de ochi sau un marker. Poti sa te costumezi cum vrei sau deloc, cum vrei tu happy
Distractie placuta!