| Laviniea a întrebat:

Buna TPU doresc sa trimit la presa niste poezii scrise de mine dar nu stiu cum cine ma ajuta va rog frumos conteaza foarte mult pentru mine Funda

2 răspunsuri:
| malvinacroft a răspuns:

Dar nu vrei sa inveti sa scrii corect in romana, inainte de a publica poezii? happy

| CezarinaLunaria a răspuns:

Pentru anunțurile din ziar, oamenii plătesc o sumă direct proporțională cu dimensiunea anunțului, scris ș.m.a. De poezii nu știu ce să zic, dar e ceva mai complicat cu ele. Du-te la un ziar local și interesează-te.