Întrebare recomandată | TheXFactor a întrebat:

Duminica aceasta imi organizez aniversarea. Am inchiriat un intreg etaj al unei pizzerii, dar am ramas in lipsa de idei.Nu stiu ce as putea sa fac ca invitatii sa se simta bine. Petrecerea are 14-15 invitati, si toti invitatii au 12-13 ani.Deci imi puteti da cateva idei de jocuri sau altceva pentru ca invitatii sa se simta bine?

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te descurci tu.
La mulți ani și din partea mea!
Pa, pa.

| 5SOS a răspuns:

Multa mancare, muzica, distractie. Pai mi se pare ca ai facut deja tot ce trebuie, acum ei trebuie sa se distreze.Muzica esentiala de petrecere ca sa se distreze.
Ps. La multi ani si din partea mea, iti zic de acum :*. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu multe lucruri adica sunt prietenii tai ar trebui s-a se simta bine.Totusi e o pzzerie in afara de dansuri (distractie)nu cred ca mai poti face altceva.Dar ati putea s-a jucati niste jocuri.

| ihacoswhy a răspuns:

Bowling, ati putea sa faceti o bataie cu apa (daca puteti)

| adywow a răspuns:

Muzica,Cateva jocuri si multa voie bunahappy Spor la treaba si distractie placuta!

| Flavius2106 a răspuns:

Povestiti, faceti glume, puteti sa va jucati: invarte sticla, adevar sau provocare...

| Kenzorel112 a răspuns:

Locul sa fie placut, muzica pe placul tuturor, mancare gustoasa, sa glumiti toti unul cu altul si sa aveti si ceva pe seama care poti face glume si sa va jcuati si adevar sau provocare sunt diferite modalitati depinde cum vrei u sa va distrati si ei.Succes si La Multi Ani.

| Kenzorel112 a răspuns:

Revin cu un La Multi Ani sa fii fericit iubit si iti urez multa sanatate si numai bine in viata. Sper ca te-a ajutat toate parerile noastre. La Multi Ani! si o viata fericita fara necazuri si fara stress.

| TheAxeEffecT a răspuns:

Muzică,mâncare,băutură laughing Puteţi să vă. jucaţi sticluţă, adevăr sau provocare. A da şi stai liniştit că se vor distra ei. Deci La mulţi ani! Funda?

| BlackBubbleGum a răspuns:

Ai putea sa cumperi cateva baloane...le umpli cu apa, ii faci cumva sa vina toti jos...mai departe iti dai tu seama

| iolkop777 a răspuns:

Jucati-va carti

| AlinxD1 a răspuns:

Puteti sa va jucati: adevar si provocare, invarte sticla. Dupa ce va plictisiti de jocuri puteti spune povesti amuzante, bancuri sau sa ascultati muzica(muzica sa fie pe placul tuturor).