| Revenge666 a întrebat:

Dupa ce inghit fumul de la tigara pe care o fumez,ma simt ametita, ca de pe alta lume.Dar asta se intampla intodeauna dupa ce am tras si am inghitit tot fumul.Am 15 ani si prima tigara am tras-o la 14.Imi spuneti va rog de ce am acea senzatie?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca tutunul este foarte daunator pentru organizm si provoaca dependenta extrem de repede. Nu e nici macar o logica in a fuma. Nu aduce nici un beneficiu si te ajuta sa te imbolnavesti si mori mai repede decat ai putea-o face daca nu ai fuma.