| FataCuBuff a întrebat:

TPU dupa ce fumez pentru prima data o sa fiu ametita si o sa fiu ametita toata ziua? si trebuie sa trag in piept fumul sau doar in gura?

12 răspunsuri:
| Stefy200 a răspuns:

....de ce ai vrea sa fumezi?straight facetrage cum vrei da plamanii tai or sa fie praf...si vei fi ferictia daca vei ajunge macar la 50 de ani daca te apuci serios de fumat.

Răspuns utilizator avertizat
| spy2o a răspuns:

Eu fac parte din acei fericiti care au constientizat ce inseamna tigara si cat rau iti poate face si m-am lasat dupa ce am fumat vreo luna, cam asa.Cand am vazut ca incep sa slabesc si sa am o stare nasoala, mi-am bagat ***** picioru in elebig grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este posibil ca prima data cand tragi dintr-un fum sa mori pe loc si subit, si sa nu te mai poata invia nimeni.

| jessikz0r a răspuns:

Mintelaughing Ce fel de tigari? din acelea ..sau normale?laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| jessikz0r a răspuns (pentru FataCuBuff):

Ma refeream la faptul ca Staruintainrugaciune isi cam batea joc si-ti spuneam ca minte, dar la cum vbesti nu cred ca-mi mai doresc sa te ajut, o zi buna iti doresc!

Răspuns utilizator avertizat
| Insigna a răspuns:

De ce ai vrea sa te apuci de fumat? Ce satisfactie iti aduce obiceiul asta sinistru de a fuma? Ce-o fi asa de "cool" ca bagi un betigas in gura si scoti fum?

| GigelFaraNumar a răspuns:

In cel mai rau caz, mori happy S-ar putea sa ai ameteli si sa te ardă plamanii (nu stiu nu am incercat niciodata) zic din cate am auzit

| CristiCrs18 a răspuns:

O sa ametesti cam 5-10 minute maxim si o sa fie o ameteala foarte slaba. Fumul se trage in piept, nu in gura. Cand tragi prima oara in piept sa nu te sperii daca te ustura gatu si te inceci, asa e la inceput. Dupa o saptamana daca fumezi 2-3 tigari pe zi plamanii o sa ti se obisnuiasca si nu o sa mai te ineci. Totusi mai bine nu te apuca...Bafta