| LordOfWindows7 a întrebat:

Ce se intampla daca am inghitit o bomboana cu cafea cam atat de mare:-------- fara sa o inghit? prima data m-a durut un pic dar acum nu mai simt nimic..........trebuie sa merg la spital?

raspuns REPEDE VA ROG

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AnimeKid a răspuns:

Mai asteapta citeva zile, daca simti ceva atunci adreseazate!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe viitor să fii mai atent/ă, riști să te îneci!
Pa, pa.

| Azµre a răspuns:

Nu, n-ai nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Păi riscai să te înneci, dacă te deranjează, ai dureri, atunci te duci la medic.
Te pup!

| alinutz33311 a răspuns:

Nu este nevoie, probabil ca bomboana este in curs de digerare... Daca simti dureri atunci e cazul sa mergi la doctor!

| givehelp a răspuns:

Chiar nu e nimic, te-a durut ca a most mai mare ca mincarea inghitita de obicei, esofagul s-a delatat si bombonica ta deja se digera. Sunt sigura ca nu vei mai avea nici un deranj 100 %.