| BornToLoveJDB a întrebat:

Dupa cum stiti, sunt o mare fana a lui Justin Bieber.Pt cei care il urasc as vrea sa imi spuneti motivul pentru care il urati. De fiecare data cand pun aceasta intrebare cuiva care il uraste pe Justin, mereu primesc raspunsuri diferite si unele chiar aiurea. Cel mai explicit raspuns primeste funda!

1 răspuns:
| iloveunicorns a răspuns:

Nu stiu, pur si simplu toate fetele il iubesc, numai de la cum arata, dar faza e ca, noi baietii simpli suntem lasati de o parte, ok, deci, faza a doua, este ca el este. bogat, si nici nu este recunascator ...In al 3 lea rand, chiar are voce de fata