| anonim_4396 a întrebat:

de ce oare il uraste atata lume pe Justin Biere?(nu sunt fana de a lui, dar nici nu il urasc, pur si simplu nu mi-a facut nimic pentru al ura, dar alti oameni o fac, de ce?)cea mai buna argumentare primeste fundoi!

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu e vorba de ură, nici eu nu am nimic cu el, dar ura asta sau cum vrei tu să-i spui a apărut dintr-un motiv simplu. Toţi adolescenţi au făcut o obsesie cu el şi deja devine sâcâietor şi enervant. Cu omul nu am nimic, să câte să facă ce vrea din partea mea dar obsesia creată în jurul lui "dăunează grav sănătăţii"!

| User a răspuns:

Io n-am nimic cu el. Daca nu-mi faceam cont pe TPU cred ca nici n-auzeam de ellaughing Doar ca nu suport intrebarile fetiscanelor de 10 ani legate de el ("Care are idul lui Justin Bieber? xoxoxo", "Cat de mult il iubiti pe Justin?:X:X Care il iubeste direct proportional cu cat il iubesc si eu fundita:X:X", "Stiti cat costa o peruca Justin Bieber?:* xoxo. funditaaa", "Daca sunt zodia gemeni sunt compatibila cu Justin?:X:", etc) Asta nu suport. Cu omu' n-am nimic.

@Ganduri albe - "toti adolescentii"? raised eyebrows. Eventual "toti suzetarii"oh go on

| GnnAndra a răspuns:

Nici eu nu sunt mare fana Justin Bieber, sau vedetelor de la Dinsey, dar nu pot sa spun ca le urasc. Pot recunoaste un talent si nu am cum sa il urasc. Faza e ca eu vad aceasta "ura" din partea celor care il "urasc", mai mult ca o invidie. Nu inteleg care este problema unora ca are succes si talent? Incep sa cred ca in zilele noastre un adolescent nu are voie sa fie faimos. Nu cred ca este o vedete sub 18 ani care sa nu fie criticata la greu de catre multi peste 18 ani. Miley Cyrus, Demi Lovato, Jonas Brothers, Justin Bieber, Taylor Lautner etc.Multi ii "urasc" pe cei care au un succes enorm. Nu e ciudat thinking

| Blaiiir a răspuns:

Poate ca este una din vedetele aparute peste noapte pe care lumea o adora. Parerea mea e ca nu prea merita atata faimahappy. E doar un copilhappy. Nu se poate compara cu alti cantaretibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu orice adolescent de varsta lui are un asemenea succes, la fel cum nu ne putem plange nici de felul in care arata. Nu cred ca se poate vorbi de ura, ci de invidie si chiar este de invidiat. Ar trebui sa fim mandrii de el, pentru ca majoritatea adolescentilor de varsta lui o iau razna. Se pare ca el a reusit sa se mentina si sa se dedice cu adevarat a ceva ce ii place si face fericiti si alti oameni prin talentul sau.