| Criss001 a întrebat:

Hey cine il uraste pe Justin Bieber sa spuna hate cine nu il uraste sa spune like (stiu ca chestia asta pare cam stupid) vreau sa vad cati il plac si cati nu ( nu vreau foarte multe discursuri de genu "de ce il urati pe justin bieber" si nici cei care il urasc sa nu spuna "a cum il puteci place" ) vreau sa fie corec doar sa spuneti like sau hate si poate inca cena nu stiu... o sa incep sa zic eu prima. Hate. Apropo sa nu va bagati (stiu eu pe cineva) sa incepeti cu ce porcarie sau asa ceva. Daca nu vreti sa imi raspundeti la intrebare atunci papa...multumesc >:

11 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Hate

| GuessWho a răspuns:

Like. n`am motive sa-l urascbig grin

| DeXxa a răspuns:

Hate!

| T a răspuns:

Likehappy da nu asa de mult laughing

| Myuu a răspuns:

Hate, Hate, Hate, Hate ...etc.la infinit.

| FataTPUpunctRo a răspuns:

Hate!

| candygirl96 a răspuns:

Hate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hate, hate, hate, hate, hate, hate, hate, hate, hate, hate, hate, hate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Like

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Like, ce motiv ai avea sa il urasti da ca nu mi-a facut nimicbig grin