| Kayn221 a întrebat:

E normal ca gatul sa fie mult mai subtire in raport cu capul? Intreb asta deoarece mi se pare ca am gatul foarte subtire si ma face sa cred ca am capul foarte mare. Asta din profil vorbind ..Am inceput sa imi fac un complex din asta si as vrea sa stiu daca am eu pitici pe creier sau raporturile astea gat/cap/corp sunt normale.
Multumesc!

1 răspuns:
| Lostlyric a răspuns:

Daca cineva face misto de tine, spune-i ca el/ea nu arata ca un bec. Prin urmare, nu lumineaza.
Si e normal sa ai gatul mai subtire decat capul. Acum, nu stiu in ce lume traiesti tu, dar in lumea mea, nu e nimeni simetric din toate punctele de vedere.