| Byb2001 a întrebat:

Buna TPU, eram la condus si ma simt prost ca mi-a zis instructorul ca mai are doar 2 ore si scapa de noi, adica de mine si inca o fata, chestia este ca ma intreba la indicatoare ce sunt si am zis de exemplu ca arata accesul interzis autovechiculelor de transport de marfuri si am zis ca accesul interzis tirurilo, r dar stiam ca era transporturilor de marfuri doar ca ma blocasem din cauza emotiilor. Ar fi o idee buna sa ii zic ma scuzati ca ma incurcam din cauza emotiilor si ca o sa fiu mai atenta(si sa fiu)la instructor prin mesaj ca sa nu se fi suparat pentru ca ai mei peste o luna mai vor sa mai luam ore de condus?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu are importanță.

| Byb2001 explică (pentru sadrian46):

Ce nu are importanta?

| sadrian46 a răspuns (pentru Byb2001):

Să te scuzi. Un instructor auto care reacționează așa, nu merită scuze.

| Vasile2003 a răspuns:

Nu trebuie sa îți ceri scuze prin mesaje ...adică nu vei rezolva mai nimic în felul ăsta. Poate el nici nu si-a dat seama de ce a zis în momentul ăla sau a zis în glumă. Totuși dacă vrei neapărat sa ii ceri scuze, îi poți spune când vei urca în mașină la următoarele ore de condus

| Byb2001 explică:

Si mi-a zis ca il imblonavesc psihic