| GeaninaNicoleta a întrebat:

este adevarat ca apa calda cu lamaie slabeste si taie pofta de manancare? dau FundaVOT

Răspuns Câştigător
| Deliα a răspuns:

Da slabeste dar e buna si cand ti-e greata.

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Da, dar ai grije ce faci cu gastrita!(dacă ai)!
http://www.evz.ro/......mir-1.html

| MadRaven a răspuns:

Da e adevarat, ajuta atat la slabit cat si la starea de greata sau lesin suptiinduti stomacul si tainduti pofta de mancare :-)

| Cosmin86 a răspuns:

Alte metode mai putin stupide de slabit nu stiti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti sa slabesti daca bei un pahar dimineata deoarecea ajuta sistemul digestiv
Ute aici cateva detalii:
http://www.ziare.com/......ie-1069137

| alextotal a răspuns:

Salut. Da slabeste si si taie pofta de mancare.

| alexhdd a răspuns:

Mai auzeam unele persoane ca spuneau ca apa cu lamaie slabeste inima intr-adevar acele persoane erau de varsta a3-alaughing, la tine nu ar fi problema

| GeaninaNicoleta explică (pentru alexhdd):

Adica mosi si babe erau nu?

| alexhdd a răspuns (pentru GeaninaNicoleta):

Exact,acum am mai citit ca sucu de amaie consumat in exces provoaca cum zice colegu de mai jos gastrita, si cum puternic acidic dauneaza foarte tare smaltului dintilor, asa ca ai de grija happy