| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca Dorian Popa se retrage din Pariu cu VIATA? DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| 女明DongRi a răspuns:

Da, se retrage pentru o perioada din cauza problemelor de sanatate.
Mai multe aici:
http://www.libertatea.ro/......14044.html

4 răspunsuri:
| ZigZagMTFK a răspuns:

Chiar nu cred asta fiindca el si alina sunt personajele principale si asa dispare tot serialul.

| Chrissy92 a răspuns:

Buna,nu cred asta, nu are de ce sa se retraga din Pariu cu viata! Nu am auzit nimic despre asta.

| andrutza2013 a răspuns:

Mersi mult pentru raspunsuri!

| DutssaNutssa a răspuns:

Se zvoneste ca ar fi adevarat spunind ca are probleme cu sanatatea si ar dori sa se retraga