| KiduIcs a întrebat:

:* Este cineva pe aici care vrea sa slabeasca? Vreau pe cineva, sa ne motivam reciproc. Daca da, lasati-mi mesaj! :*

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| flore45 a răspuns:

Se poate sa ma motivezi si pe mine putin? Eu incerc sa slabesc de ceva vreme...dar putine rezultatecrying. Daca vrei da-mi add pe messenger: eflorentina83.

| duuh a răspuns (pentru flore45):

Gandeste-te doar ca te-ai saturat sa arati ca un sac de grasime si ca nu mai vrei sa iti iasa suncile prin tricou. Ce e asa greu?

| flore45 a răspuns (pentru duuh):

Pfff am incercat si metoda extrema la care nu credeam ca voi recurge vreodata: infometarea dar ce sens?cryingnimic nimic nimic!

| duuh a răspuns (pentru flore45):

Neah, fara infometare. Doar fara excese. Si trebuie sa faci sport mult. Ca tot se incalzeste afara, ai putea sa alergi.